Ödülü Avukatlık Ortaklığı

yazar 19 Şubat 2016

1455873968_Esin_Avukatl__k_Ortakl______“Türkiye’nin En İyi Bankacılık & Finans Avukatı” Ödülü Esin Avukatlık Ortaklığı ortağı Muhsin Keskin’in

Muhsin Keskin yalnızca üst düzey şirket avukatlarının ve iki bini aşkın müvekkilindeğerlendirmeleri sonucunda belirlenen Client Choice Awards’ta “Türkiye’nin En İyi Bankacılık & Finans Avukatı” ödülüne layık görüldü.

İstanbul, 19.02.2016 Dünya genelinde müvekkil hizmet kalitesi ile öne çıkan ve hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde artıran avukatlar ve hukuk bürolarını ödüllendiren Client Choise Awards, Esin Avukalık Ortaklığı ortağı ve bankacılık & finans ekibi yöneticisi Muhsin Keskin’i “Türkiye’nin En İyi Bankacılık & Finans Avukatı” seçti.

Ödül ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Esin Avukatlık Ortaklığı ortağı Av. Muhsin Keskin: “Bu ödülün müvekkillerimizin aday göstermesi ve oylarına dayanarak verilmesi bizim için çok önemli. Müvekkillerimizi yaptığımız her işin kalbine yerleştiriyoruz, doğru, yerinde ve en önemlisi uygulanabilir önerilerle, müvekkillerimizin yaratıcılıklarını kısıtlamadan hukuki çerçeveye oturtarak iş hacimlerini artırmayı hedefliyoruz. Ekip olarak 2015’te çok önemli projelere imza attık. Akbank’ın, Socar’ın Petlim Limanı projesini finanse etmesinden tutun; Yapı Kredi, Halkbank, TSKB, ING, Burgan Bank gibi bankalarımızın uluslararası bankalar Sendikasyonlarından aldığı büyük montanlı kredilere kadar çok geniş bir alanda Türkiye’nin en büyük projelerinde danışmanlık yaptık. Bu kadar büyük projelerde müvekkillerimizi temsil etmek ancak çok iyi bir takımla başarabileceğimiz bir şey. Ödül bana verilmiş olsa da; arka planda emeği geçen on kadar birbirinden başarılı meslektaşımın desteği ve yardımı olmadan bu ödül mümkün olmazdı.” dedi.

Uluslararası Hukuk Birliği (ILO) ve dünyanın lider hukuk yayınları platformu Lexology’e üyesi üst düzey şirket avukatları arasında yapılan performans değerlendirmeleri sonucunda kazanan isimlerin belirlendiği Client Choice ödüllerinde bireysel avukatlar ve hukuk büroları sektör bilgisi, stratejik düşünme, hukuk danışmanlığı kalitesi, proje yönetimi, bağlılık ve etkili iletişim gibi önemli kriterler göz önünde bulundurularak seçiliyor. Kazananlar 68 ülkede binlerce şirket avukatının değerlendirmeleri sonucunda belirleniyor.

Esin Avukatlık Ortaklığı Hakkında

Esin Avukatlık Ortaklığı, Türkiye’de uzun zamandır avukatlık hizmetleri sunan önde gelen bir hukuk bürosudur. Halen, Baker & McKenzie’nin üye hukuk bürosu olarak, 9 kişilik ortak avukat ve 60’tan fazla avukattan oluşan kadrosu ile kesintisiz küresel ağın ayrılmaz bir parçasını oluşturmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir