TAPU.COM

yazar 23 Haziran 2017

TAPU.COM RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL, 6 TAPUYU

1 TL’DEN AÇIK ARTIRMAYA ÇIKARDI

Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapu.com, tapuları 1 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Gayrimenkul fiyatını şeffaf ve rekabetçi bir ortamda satıcının değil alıcıların belirlediği Tapu.com, İstanbul, Kocaeli, Manisa ve Sakarya illerinde bulunan 6 tapuyu 1 TL’den açık artırmaya çıkardı. Söz konusu tapuların 1 TL’den başlayan fiyatları online açık artırma yoluyla yükselirken, teklif verme süresi 23 Haziran 2017 Cuma günü, saat 14.00’te son bulacak. Tapu.com Ramazan Bayramı’na özel kampanyasında bireysel tapulardaki tüm ilanların hizmet bedelini de 1.000 TL olarak belirledi. Tapu.com 1 TL’den başlayan online açık artırmalara gösterilen yoğun ilgi nedeniyle önümüzdeki günlerde Türkiye’nin çeşitli yerlerinde de benzer kampanyalar yapacak.

Fiyat açık artırma yoluyla belirleniyor

Gayrimenkul fiyatını satıcının değil, şeffaf ve rekabetçi bir ortamda, alıcıların teklifleriyle belirlediği Tapu.com’un portföyünde sadece Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) lisanslı şirketler tarafından yazılan ekspertiz raporu bulunan gayrimenkuller yer alıyor. Tapu.com’da yer alan bir gayrimenkule talip olanlar rekabetçi ve şeffaf bir ortamda buluşarak, online açık artırma yoluyla tekliflerini en hızlı şekilde verebiliyorlar. Satıcının razı olduğu minimum satış bedeli üzerine çıkan teklifler arasından en yüksek fiyatı veren gayrimenkulü almaya hak kazanıyor. Açık artırmaya diğer teklifleri görmek için katılmak ücretsiz. Sadece teklif verecek katılımcıların kredi kartlarından ilgili artırmanın hizmet bedeli kadar bir ön provizyon çekiliyor ve sonra sadece kazanandan bu hizmet bedeli tahsil ediliyor. Diğer teklif sahiplerinden herhangi bir bedel tahsil edilmiyor. Gayrimenkulün tutarı ise Tapu.com’a değil doğrudan satıcıya ödeniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir